III NIEDZIELA ZWYKŁA

27.01.2019

1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Walki z Trądem.
  2. Również dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 11 odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do pierwszej Komunii świętej.
  3. W sobotę 02.02 będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego, taca w tym dniu przeznaczona będzie na zakony klauzurowe.
  4. Składamy serdeczne podziękowania mieszkańcom miejscowości: Skuszew ul. Skrajna, Wschodnia, Wspólna, Kółko, Bukowa, Łochowska, Zaolszynie, Lotników i Przejazdowa za życzliwe przyjmowanie księży po kolędzie i za złożone ofiary na ogrzewanie naszego Kościoła. Jeżeli kogoś nie było podczas kolędy, a chciałby żeby w Jego domu też był ksiądz z wizytą duszpasterską, to takie osoby prosimy, aby umawiały się na kolęde indywidualnie podając datę kiedy będzie im najlepiej odpowiadało.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek będziemy odwiedzać chorych. W niedzielę po Mszy świętej o godzinie 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Porządek kolędy od 28 stycznia do 02 lutego 2019r.:

PONIEDZIAŁEK ( od 9.00): KAMIEŃCZYK Suwiec, ul. Mazowiecka

WTOREK (od 9.00): KAMIEŃCZYK ul. Piłsudskiego, Armii Krajowej, Mickiewicza i Wojska Polskiego

ŚRODA (od 9.00): KAMIEŃCZYK ul. Jadowska, 3-Go Maja

CZWARTEK (od 9.00): KAMIEŃCZYK ul. Kilińskiego, Chabrowa, Różana, Wrzosowa, Poziomkowa i pozostałe ulice

PIĄTEK (od 9.00): KAMIEŃCZYK ul. Chmielna, Makowa, Spokojna i Piaski

SOBOTA (od 9.00): KAMIEŃCZYK ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Rynek Kościuszki, Plac Sportowy i Warszawska

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; do nabycia są tygodniki: „Idziemy”.

8. Módlmy się za zmarłego w ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej + Pawła Makać z Kamieńczyka.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

9. Ogłoszenia, intencje Mszy świętych i inne ciekawe informacje w gablocie i na parafialnej stronie internetowej.

Next Post